+38 (056) 789-48-45

Проектування

Проектування ЛСТК - перший крок до мети.

З використанням легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) - можна побудувати споруди різного призначення, від індивідуального житлового будинку до виробничого цеху, спортивного залу або магазину. Ефективність застосування ЛСТК багато в чому залежить від правильного використання гнутих тонкостінних профілів, тому проектування ЛСТК стає початковим етапом створення економічного будівництва об'єкту з мінімальними витратами.

Детальніше
Зведення каркасу

Компанія «СТАЛДОМ-Україна» являється виробником сталевих оцинкованих профілів. Виробничі потужності розташовані в Дніпропетровську, що дозволяє оптимізувати транспортні витрати на доставку металокаркасу в Південно-східному регіоні України.

Монтаж будівлі до 500 м2 здійснюється в середньому 14-21 день силами штатних бригад, під контролем професійних прорабів, які пройшли обов'язкове стажування у провідних європейських фахівців.

Детальніше
Зовнішні роботи

Почерговість зашиття зовнішньої частини будинку після зведення каркасу виглядає наступним чином.

Із зовнішнього боку встановлюється гідроізоляційна мембрана, яка не допускає проходження вологи всередину приміщення, зверху неї горизонтально накручується Ω-профіль, що забезпечує вентиляційний проміжок для природної вентиляції утеплювача. Після чого монтується будь-яка навісна фасадна система.

Детальніше
Внутрішні роботи

Етап внутрішніх робіт являється завершальним, за тривалістю становить від чотирьох до шести тижнів в залежності від поверховості будівлі.

Основні роботи включають розведення комунікацій, утеплення стін, встановлення системи опалення, у разі наявності міжповерхового перекриття - заливання полістиролбетону.

Детальніше