+38 (056) 789-48-45


Застосування огороджувальних конструкцій

ТермопанельСучасні вимоги до теплопередачі через зовнішні стіни виключають можливість застосування цегляної кладки зовнішніх стін багатоповерхових будинків, в іншому випадку необхідна товщина зовнішніх стін на нижніх поверхах сягала б півтора метри. Цегла при своїй важкій вазі не може забезпечити достатньої тепло-і звукоізоляції, присутні свої мінуси також у газобетону і пінобетону.

Передова розробка фахівців компанії СТАЛДОМ для вирішення даного питання - огороджувальні конструкції або термопанелі.

Термопанель

Термопанелі можна застосовувати на вже готових залізобетонних каркасах або каркасах зведених з чорного металу в якості заповнення зовнішніх отворів замість традиційних - газобетону, пінобетону, цегли і т. д.

Термопанель є навісним або вбудованим огороджувальним елементом в каркасно-монолітному будинку. Термопанелі сприймають вітрове навантаження, що діє на фасад, і переносять її на основний несучий каркас будівлі. Термопанелі можуть застосовуватися не тільки в зовнішніх стінах, але і у внутрішніх перегородках.

Для виготовлення каркасу термопанелі застосовується термопрофіль. Для внутрішньої обшивки термопанелей використовуються гіпсокартонні плити. Між обшивкою знаходиться теплоізолюючий шар з ековати. В якості зовнішнього оздоблення монтується система вентильованого фасаду.

Експлуатаційні якості зовнішніх огороджувальних конструкцій у вигляді термопанелей СТАЛДОМ відповідають кліматичним умовам різних регіонів і забезпечують необхідні санітарно-гігієнічні комфортні умови в приміщеннях.

  Застосування термопанелей СТАЛДОМ в якості огороджувальних конструкцій має низку переваг:

  • Дозволяє значно скоротити термін зведення будинку (панелі можна монтувати вже з вбудованими вікнами, зовнішнім оздобленням та утепленням);
  • Істотно заощадити на фундаменті, оскільки вага термопанелі набагато нижче ваги традиційних будівельних матеріалів;
  • Отримати до 15% економії внутрішнього простору за рахунок меншої товщини стін;
  • Високі показники звуко- і теплоізоляції.

 Застосування термопанелей СТАЛДОМВ результаті застосування термопанелей, витрати бетону зменшуються, також істотно скорочуються витрати на транспортування і вантажопідйомні операції на 50-80%, трудовитрати - на 40-70%, вартість фундаменту скорочується в 2-4 рази. Вага конструкції термопанелі у рази менша порівняно з іншими варіантами зовнішніх огороджувальних систем монолітно-каркасних будинків.

Сучасні тенденції розвитку будівельних технологій змушують інвесторів відмовлятися від використання застарілих будматеріалів, таких як цегла, газобетон, пінобетон та ін. Для зведення висотних будівель, перш за все, важливі вартість матеріалів, екологічні показники, зручність і швидкість монтажу, а також тепло- і звукоізоляційні властивості. Всім перерахованим вище вимогам відповідають термопанелі СТАЛДОМ в якості огороджувальних конструкцій для монолітно-каркасних будинків.