+38 (056) 789-48-45


Проведення повного комплексу внутрішніх робіт

Етап внутрішніх робіт являється завершальним, за тривалістю становить від чотирьох до шести тижнів в залежності від поверховості будівлі.

Основні роботи включають розведення комунікацій, утеплення стін, встановлення системи опалення, у разі наявності міжповерхового перекриття - заливання полістиролбетону.

Спочатку усередині стінового простору прокладаються комунікації (дроти електричної проводки, труби водопостачання та каналізації), завдяки чому заощаджується від 5 до 12% житлової площі.

Потім з внутрішньої частини приміщення зашивається паробар’єрною плівкою для створення паронепроникного бар'єру на внутрішній поверхні теплоізоляції. Після чого монтуються гіпсокартонні плити.

Утеплення зовнішніх стін, внутрішніх перегородок, горищного, міжповерхового перекриття здійснюється за допомогою видувного обладнання методом сухого напилення. Ізоляційний шар виходить цілісним, матеріал проникає в усі щілини і заповнює всі важкодоступні порожнечі.

Встановлення опалення виконується, коли закінчено утеплення стін. Система опалення може бути електричною або газовою - на вибір Замовника.

У випадку, якщо будинок має більше одного поверху, прикінцевими роботами буде заливання полістиролбетону (бетон, легким заповнювачем якого є спінений полістирол) як чорнової підлоги другого і третього поверхів. Укладають полістиролбетонну суміш зверху хвилі профлиста, що служить як незнімною опалубкою. Полістиролбетон використовується з метою значного зменшення навантаження на конструктивні елементи будівлі. Крім цього, підлога володіє високою здатністю до теплозбереження порівняно зі звичайною бетонною підлогою.

Для міжповерхових перекриттів достатньо товщини шару полістиролбетону в 5 см, рівень шуму при цьому знижується не менше ніж на 12-15 Дб. Прямо на поверхню полістиролбетону можна відразу влаштовувати кахель, керамічний граніт, паркет, дерев'яні підлоги. Для влаштування підлоги з рулонних матеріалів (ковролін, лінолеум, ламінат) слід зміцнити верхній шар стяжки, для цього на полістиролбетонну основу укладається цементно-піщана стяжка.