+38 (056) 789-48-45

Переваги використання технології СТАЛДОМ

 

1. Значна економія часу і коштів на зведенні фундаменту. Оскільки вага готової стіни у декілька разів легше цегельної, немає необхідності влаштовувати фундаменти глибиною 1,5-2,0 м. Для системи СТАЛДОМ цілком прийнятний полегшений стрічковий фундамент.

Крім цього, будівлі можна зводити на ділянках з будь-якими ґрунтами, так як немає обмежень при виборі фундаменту. Це може бути і фундамент мілкого закладання (монолітна плита), і фундамент на буронабивних палях.

 

2. Завдяки порівняно невеликій вазі кожного елементу, точному розміру, маркуванню і продуманим кресленнях КМД, монтаж каркасу на будівельному майданчику відбувається швидко і якісно. Бригада з чотирьох - п'яти осіб збирає каркас будинку площею до 500 кв. м за 2-4 тижні. Для складання всіх елементів будинку необхідно мати тільки шуруповерт. Всі елементи з'єднуються за допомогою самосвердлувальний шурупів.

 

3. В процесі монтажу будівлі відсутня потреба у використанні кранів або який-небудь іншої вантажопідйомної техніки. Цей фактор є визначальним, якщо місце будівництва віддалене від доріг або немає можливості під'їзду габаритної техніки, або у випадку екстремальної ситуації, коли необхідно швидко і якісно зібрати будинок в стислі терміни.

 

4. Застосування термопрофілю в каркасі значно покращує теплотехнічні параметри теплового контуру будівлі, іншими словами ліквідується так званий «місток холоду». Разом з використанням якісної теплоізоляції (ековати) у стінах і стельових перекриттях дозволяє дозволяє втрачати в кілька разів менше енергії на опалення, ніж, на приклад, для цегляного будинку. Стінова панель товщиною 150 мм з утеплювачем "ековата" може замінити цегельну стіну товщиною 2000 мм.

 

5. На відміну від інших будівельних систем, застосовуючи систему СТАЛДОМ, варіанти оздоблення фасаду практично не обмежені. Всі фасадні рішення в технології СТАЛДОМ базуються на принципі "вентильованого фасаду" - між каркасом стіни та зовнішнім оздобленням залишають повітряний зазор, який дає можливість провітрювати утеплювач.

6. Абсолютна точність всіх елементів будівлі виключає витрати часу і матеріалів на додаткові оздоблювальні роботи з вирівнювання стін.

 

7. Вільне планування внутрішнього простору будинку дозволить втілити найсміливіші рішення. Конструкції в технології СТАЛДОМ дозволяють влаштовувати горищне перекриття легкими фермами (балками) прольотом до 9-12 метрів.

 

8. Більше внутрішнього простору на 10-15% в порівнянні з традиційним будівництвом. Особливість технології СТАЛДОМ - товщина зовнішніх стін 300-400 мм, тоді як товщина, наприклад, цегляної стіни - 500-600 мм. Тому при одних і тих же габаритах будівлі внутрішній простір помітно збільшується.

 

9. Сейсмостійкість будівель, побудованих за технологією СТАЛДОМ, становить 9 балів. Це дозволяє зводити споруди в гірських сейсмоактивних зонах.

 

10. Відсутність "мокрих" робіт дозволяє монтувати каркас будівлі в будь-який час року. Що є особливо актуальним для курортних зон, де за осінньо-зимовий період можна звести, реконструювати, добудувати об'єкти відпочинку не втрачаючи часу в теплу пору року.

 

11. Система СТАЛДОМ вдало підходить для реконструкції вже існуючих будівель, надбудови додаткових поверхів. Особливо це актуально при проведенні робіт у старовинній частині міста, де ускладнений проїзд важкої техніки, а старі будинки можуть витримати лише мінімальне навантаження.

 

12. Термін експлуатації будинку побудованого за технологією СТАЛДОМ перевищує 85 років, це значно більше, ніж можуть витримати багато сучасних систем будівництва.

 

13. Екологічність - всі елементи готової будівлі виготовлені з екологічно чистих матеріалів, є антиалергенними і не містять шкідливих речовин.

 

14. Будівля, зведена за системою СТАЛДОМ, набагато доступніша за вартістю, ніж побудована традиційним методом.