+38 (056) 789-48-45

Використовувані матеріали

ФАСАД

Основною вимогою до зовнішнього оздоблення будинку, побудованого за технологією СТАЛДОМ, є використання вентильованого фасаду. Матеріали для оздоблення фасаду можуть бути досить різноманітні.

короїдОдним з варіантів є декоративна штукатурка короїд. Вона наноситься на шар полістиролу, встановленого на магнезитові плити. Фактурна штукатурка виготовляється з високоякісного білого цементу, мармурового борошна високої білизни і полімерних добавок, з додаванням мармурових фракційних наповнювачів. В основному «Короїд» випускається білого кольору. Є можливість отримати будь-який колір  за допомогою фарб.

SCANROC

Навісний фасад "МАРМОРОК" (Marmoroc) складається з малоформатних фасадних каменів, які кріпляться за допомогою Z-образних і направляючих профілів. Камінь виробляється з мраморної крихти, цементу і фарбувальних добавок. Термін експлуатації розрахований на 100 років в самих суворих кліматичних умовах. Морозостійкість каменів "МАРМОРОК"становить більше 150 циклів.

Стіновий профнастилСтіновий профнастил в якості зовнішнього оздоблення найчастіше використовується при будівництві будівель промислового призначення. Профлист - це гофрований холодногнутий сталевий листовий профіль. Зазвичай гофра трапецієподібної форми. Порівняно невелика вартість, міцність, гідний зовнішній вигляд роблять цей матеріал найбільш поширеним серед фасадів нежитлових будівель.

Блок-хаус

Блок-хаус, фальш-брус дозволяють імітувати будови з дерева. Незважаючи на більш високу вартість і необхідність постійного догляду за дерев'яним зовнішнім оздобленням, фасад з цих матеріалів виглядає досить презентабельно.

Інші оздоблювальні матеріали також можуть бути застосовані в якості вентильованого фасаду: композитні панелі, декоративний камінь, сайдинг та інші.

 

ПОКРІВЛЯ

металочерепицяОптимальним вибором в якості покрівельного матеріалу є металочерепиця, що підтверджується широкою популярністю застосування цього матеріалу незалежно від призначення будівлі та виду покрівлі. Металочерепиця - це покрівельні листи з оцинкованої сталі з кольоровим полімерним покриттям. Основні переваги металочерепиці в порівнянні з іншими матеріалами для скатних дахів: невелика вага, різноманіття кольорів і фактури полімерних покриттів, екологічна безпека, а також доступна ціна.

М'яка покрівля (бітумна черепиця) підходить для будинків із складними дахами. Більш висока вартість, порівняно менша довговічність - відмінні риси цього матеріалу.

Покрівельний профнастил

Покрівельний профнастил можна застосовувати як для скатних, так і плоских дахів. Особливо покрівельний профнастил актуальний для облаштування покрівель складів, ангарів, гаражів і інших нежитлових будівель. Головною перевагою є низька вартість та швидкість монтажу.

 

УТЕПЛЮВАЧ

ековатаУ якості тепло- і звукоізоляційного матеріалу використовується сучасний європейський утеплювач ековата. Це ізоляційний матеріал, основу якого складає целюлоза (перероблений папір). Ековата  є паропроникною, тому виключає появу вологи і конденсату за рахунок здатності деревного волокна зв'язувати в собі вологу і віддавати її без втрати теплоізоляційних властивостей.

Склад ековати: 81% найтонші волокна деревини, 12% антисептики, 7% нелеткі антипірени.

Характеристики ековати:

• Теплоізоляційні властивості

Теплопровідність целюлозного утеплювача складає 0,037-0,038. При утепленні стін, підлог і стель, повністю заповнює всі порожнечі, утворюючи при цьому цілісну безшовну поверхню, усуваючи втрати тепла. Науково-дослідні роботи Університету Колорадо в Денвері (США) показали, що ізоляція целюлозою покращує герметичність будинків у порівнянні з мінеральною ватою майже на 38%. Як результат, енергетична ефективність целюлози майже на 24% вище мінеральної вати.

• Звукоізоляційні властивості

Стінова конструкція 150 мм, заповнена ЕКОВАТОЙ має звукоізолюючу здатність RW = 93 дБ.

Комфортний рівень шуму в житловому приміщенні становить приблизно 25-30 дБ. Цей показник регламентують ДБН 2.12.77 "Захист від шуму", а також санітарні норми за рівнями шуму на території житлової забудови і в житлових приміщеннях.

• Вогнестійкість

Не запалюється навіть при t +1300 С. Протипожежні властивості утеплювача досягнуті завдяки наявності антипірену і природній волозі. За результатами проведених випробувань з розповсюдження полум'я, отримана оцінка РП-1 (не поширює полум'я).

• Безпечність

Завдяки наявності нелетких і безпечних для здоров'я людини антисептиків (бури та борної кислоти), ековата надійно запобігає появі грибків, цвілі, комах, гризунів. Згідно з Висновком державної санітарно-епідеміологічній експертизи № 05.03.02-04/27207 від 01.06.2007р. матеріал целюлозний волокнистий відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України.

• Екологічність

Ековата відповідає вимозі міжнародного стандарту ISO 14024:1999 за екологічними критеріями оцінки життєвого циклу продукції LP 08.002.07.048 «Матеріали тепло- та звукоізоляційні». Сертифікат № UA.08.002.319.

 

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

Найчастіше, всередині будівлі стіни і стелі оздоблюються гіпсокартоном. Гіпсокартонні листи виробляються з будівельного гіпсу, обклеєні з двох сторін спеціальним картоном. За своїми фізичними і гігієнічними властивостями гіпсокартон ідеально підходить для житлових приміщень. Він екологічно чистий, не містить токсичних компонентів і не шкідливий для навколишнього середовища, що підтверджують гігієнічні і радіаційні сертифікати. Гіпсокартон є енергозберігаючим  матеріалом, має добрі  звукоізоляційні властивості.

гіпсокартонУ приміщеннях з підвищеним вмістом пари повітрі (у ванних кімнатах, санвузлах тощо) застосовують вологостійкий гіпсокартон.

У житлових і комерційних будівлях (базах відпочинку, готелях, офісних приміщеннях) замість гіпсокартнону можна використовувати дерев'яні стінові панелі.

У промислових будівлях в якості внутрішньої обробки, як правило, застосовують стіновий профнастил.