+38 (056) 789-48-45

Область застосування

 

Широке впровадження технології каркасного будівництва малоповерхових швидкомонтованих будівель і споруд із застосуванням легких сталевих тонкостінних конструкцій дозволяє оптимальним чином реалізувати проект "Доступне і комфортне житло". Довговічність і міцність конструкцій, ефективність інвестицій, високі темпи будівництва, відмінні технічні та експлуатаційні характеристики, широкі архітектурні можливості роблять надзвичайно вигідним застосування технології ЛСТК в комерційному будівництві, а при спорудженні мансард та реконструкції покрівель ЛСТК поза конкуренцією.

Котеджне будівництво

Каркасна технологія на основі ЛСТК дозволяє реалізовувати складні архітектурні і конструкторські рішення з можливістю будівництва до 3-х поверхів. Каркасне будівництво на основі ЛСТК забезпечує свободу планувань: несучим є металевий каркас, а здатність конструкцій перекривати великі прольоти без проміжних опор по покрівлі і не менш значні прольоти по міжповерховим перекриттям дозволяє архітекторам максимально використовувати внутрішній простір і створювати оригінальні планування, що відповідають всім вимогам Замовника. Також при будівництві будинку по системі СТАЛДОМ, замовник отримує екологічно безпечний, комфортний дім з відмінною звуко- і теплоізоляцією.

Комерційні споруди (таунхаси, котеджні містечка, офісні будівлі, готелі, бази відпочинку, магазини, СТО, автомийки)

Технологія ЛСТК особливо важлива для інвестора при будівництві економічного житла, коли повернення вкладених коштів є визначальним фактором. Скорочення термінів будівництва і, як наслідок, його вартості, залежить ще й від ступеня оптимізації будівельного процесу, в якому із застосуванням ЛСТК для серійного будівництва (наприклад котеджне містечко з типовою забудовою або таунхауси) можливо застосовувати укрупнену збірку заздалегідь виготовлених в заводських умовах елементів будівлі. В даному випадку схема дозволяє скоротити терміни будівництва та оптимізувати будівельні процеси. Варто відзначити низькі експлуатаційні витрати. Будинки, побудовані із застосуванням ЛСТК, мають точні розміри, добре захищені від впливу біологічних і температурно-вологових процесів, довговічні, енергоекономічні, а при закінченні терміну служби або при необхідності капітального ремонту менш витратні, ніж будови з класичних матеріалів. Таким чином, комплекс ЛСТК утворює сучасну, точну, швидку і економічну будівельну систему з широкими архітектурними можливостями.

Будівництво СТО, гаражів, автомийок, торгових павільйонів «під ключ», передбачає прокладення всіх комунікацій і чистове оздоблення. Це дозволяє замовнику зекономити значні кошти та час. Комплексне будівництво включає в себе оздоблення стін, влаштування перегородок та інших елементів. Багато з цих робіт виконуються в заводських умовах, після чого готова конструкція просто встановлюється на фундамент. Також у нас можна замовити будівництво СТО, гаражів, автомийок, торгових павільйонів в базовій комплектації для самостійного оздоблення.

Бані

Технологію СТАЛДОМ можна використовувати для будівництва водних комплексів, басейнів, лазень та інших споруд з підвищеною вологістю. Завдяки значному цинковому покриттю, елементи будівлі не схильні до корозії тривалий термін, а застосування системи термопрофіль разом з ефективним утеплювачем зводить до мінімуму тепловтрати будівлі.

Промислові будівлі (склади, ангари тощо)

Значна довжина елементів каркасу, що використовуються для міжповерхових перекриттів, дозволяє зводити будівлі, що підходять для організації складських приміщень, ферм, теплиць, оранжерей, а короткі терміни проектування і зведення конструкції роблять їх економічно привабливими для комерційного використання. Всі швидкомонтовані ангари є збірними: збірні ангари можна не тільки швидко зібрати на місці будівництва з готових панелей, а й згодом розібрати їх і перевезти для встановлення в іншому місці. При цьому замовник отримує якісний підсумковий продукт, який відповідає всім необхідним вимогам.

Реконструкція

Якщо Ви вже володієте готовим будинком, але Вас не влаштовують деякі параметри, наприклад мала площа або незручне планування, в цьому випадку, застосувавши систему СТАЛДОМ, можна вирішити ці питання шляхом реконструкції будівлі, надбудови додаткових поверхів. Особливо це актуально в старовинних районах міста, де ускладнений доступ важкої техніки, а будівлі досить не витримують навантаження  класичних будівельних матеріалів.

Мансарди й покрівлі

Завдяки легкості елементів каркасу система СТАЛДОМ дозволяє виконувати всілякі надбудови додаткових поверхів, будівництво мансард. Зручність і безпека монтажу забезпечується відсутністю зварювальних робіт, невеликою вагою окремих деталей, швидкістю монтажу (після демонтажу старої покрівлі, зведення нової конструкції відбувається в максимально стислі терміни). Також міжповерхові перекриття, що відокремлюють надбудову від існуючої будівлі, забезпечують значну тепло- та звукоізоляцію завдяки шару сучасного екологічно чистого утеплювача.

Огороджувальні конструкції

Передова розробка фахівців компанії СТАЛДОМ - огороджувальні конструкції або термопанелі.

 Термопанелі можна застосовувати на вже готових залізобетонних каркасах або каркасах зведених з чорного металу як заповнення зовнішніх отворів замість традиційних - газобетону, пінобетону, цегли тощо. Використання термопанелей дозволяє значно скоротити термін зведення будівлі (панелі можна монтувати вже з вбудованими вікнами, зовнішньої обробкою і утепленням). Також безсумнівна економія на зведенні фундаменту, оскільки вага термопанелі набагато нижче традиційних будівельних матеріалів. Разом з цим, присутні такі фактори як, збільшення внутрішнього простору за рахунок меншої товщини стін, і значно покращена звуко- і теплоізоляція.

Таким чином, СТАЛДОМ є гнучкою універсальною будівельною системою, яка може комбінуватися з будь-якими традиційними конструкціями та технологіями, при цьому додаючи свої переваги до цих конструкцій.