+38 (056) 789-48-45


Проектування

Проектування ЛСТК - перший крок до мети.

З використанням легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) - можна побудувати споруди різного призначення, від індивідуального житлового будинку до виробничого цеху, спортивного залу або магазину. Ефективність застосування ЛСТК багато в чому залежить від правильного використання гнутих тонкостінних профілів, тому проектування ЛСТК стає початковим етапом створення економічного будівництва об'єкту з мінімальними витратами.

Правильний розрахунок ЛСТК - гарантія надійності і довговічності всієї будівлі.

На першому етапі проектування будинку з ЛСТК проводиться розрахунок навантажень, що діють на несучі конструкції, і визначаються зусилля, що виникають в елементах. Після чого проводиться підбір перерізів. Коли визначено види легких сталевих гнутих профілів, які за своїми характеристиками здатні сприйняти розрахункове зусилля, починається конструювання елементів будівлі.

Відмінною особливістю будівництва домів з ЛСТК є можливість зведення на будь-якому фундаменті. Завдяки невеликій вазі конструкцій, вид фундаменту вибирають, тільки виходячи з геологічних характеристик ґрунту, глибини його промерзання, рівня ґрунтових вод. Це може бути стрічковий (жорсткий, гнучкий), плитний фундамент або фундамент на палях.

Будівництво стрічкових фундаментів доцільно на сухих ґрунтах, що не спучуються. Плитні фундаменти, що складаються з суцільної монолітної плити, споруджують при високому рівні ґрунтових вод, а також при слабкому ґрунті, що  підлягає нерівномірному стисканню. Палеві фундаменти закладають, якщо на значну глибину залягають піщані пухкі, просадкові ґрунти, водонасичені піски.

Як правило, етап проектування та виготовлення елементів каркасу триває близько трьох тижнів. Цього часу Замовнику достатньо, щоб підготувати фундамент.