+38 (056) 789-48-45


Приватне будувництво за технологією Сталдом

Двоповерховий котеджОдним з основних напрямків нашої компанії є сфера приватного будівництва. Цей напрямок обрано зовсім не випадково. З одного боку, вкладення коштів у будівництво власного будинку - це надійні інвестиції в будь-якій економічній ситуації, а необхідність забезпечити житлом не тільки себе, але і своїх дітей стає закономірним бажанням українських сімей навіть середнього достатку. З іншого боку, система СТАЛДОМ була розроблена, перш за все, для малоповерхових житлових будинків, об'єднавши в собі високі показники якості, доступності, швидкості.

При будівництві власного будинку, котеджу або особняка Замовник цінує в однаковій мірі і комплексність робіт (щоб позбавити себе від клопоту пов'язаного зі спілкуванням з безліччю підрядних бригад), і розумну вартість. Компанія СТАЛДОМ забезпечить абсолютно новий підхід до будівництва заощадить Ваш час і нерви, по оптимальній вартості виконає практично всі основні роботи по зведенню будинку. На початковому етапі разом з грамотним проектувальником Ви можете визначити зручне планування майбутнього будинку, узгодити зовнішній вигляд і архітектурні рішення. Далі, практично всі будівельні роботи ми беремо на себе. Вам більше не потрібно турбуватися чи вистачить матеріалів, як доставити матеріали на об'єкт, де знайти компетентних фахівців для кожного виду робіт. Таким чином, узгодивши, яким Ви хочете бачити будинок, можна бути спокійним, що через 2,5-3,5 місяці отримаєте готовий будинок, в якому Вам залишиться зробити лише декоративне оздоблення за своїм смаком.

Іншим вагомим аргументом на користь вибору будівництва за технологією СТАЛДОМ є низькі експлуатаційні витрати і довговічність каркасу. Адже будинок будується для багатьох поколінь, і навіть теперішній динамічний ритм життя не применшує цінності сімейних традицій. Застосування якісних матеріалів дозволяють говорити про довговічність нами побудованих будинків приблизно у 85 років, за цей час відчути комфорт і тепло свого будинку зможе не одне покоління Вашої родини. Що стосується експлуатаційних витрат, для опалення будинку побудованого за технологією СТАЛДОМ потрібно в кілька разів менше енергії, ніж для опалення цегляного будинку. Сталевий каркас (на відміну від дерев'яного) не потрібно обробляти від комах, він не схильний до таких явищ як зсихання, усадка.

Вартість будівництва такого економічного будинку цілком порівнянна з вартістю квартири в новобудові або центрі великого міста. Практично за ті ж кошти можна отримати власний будинок, переваги життя в якому проявляються в необмеженості Ваших можливостей облаштувати життя за своїм смаком, відпочити від роботи і забути про щоденну міську метушню, а також уникнути небажаного шуму сусідів.

Реконструкція з надбудовою другого поверхуЯкщо у Вас вже є будинок, але з якихось причин не вистачає вільного простору, технологія СТАЛДОМ дозволить Вам з легкістю вирішити це питання шляхом надбудови додаткового поверху або прибудови до вже існуючої будівлі. Легкість конструкції забезпечує мінімальне навантаження на існуючі стіни, швидкість монтажу зроблять процес розширення житлової площі максимально зручним. У Вас на ділянці не буде будівельної техніки (вдасться зберегти ландшафт), Ваш двір не перетвориться на будмайданчик з будівельним сміттям. Звернувшись в компанію СТАЛДОМ, вже через три місяці Ви зможете почати декоративне оздоблення в нових кімнатах, при цьому Ваш двір буде виглядати таким же, як і до будування.

За технологією СТАЛДОМ зручно будувати і нежитлові будівлі. Просторий гараж на декілька автомобілів, гостьовий будинок або будинок для обслуговуючого персоналу можна побудувати швидко і якісно. Багатоваріантність зовнішнього оздоблення дозволить вдало об'єднати нові будівлі з вже існуючим будинком у єдиний архітектурний ансамбль. Завдяки високим енергозберігаючим показникам стін змонтованих по системі СТАЛДОМ, наша технологія успішно застосовується при будівництві бань, саун, спа-центрів.

Таким чином, що б Ви не вирішили будувати котедж, дачу, мансарду, гараж або лазню, компанія СТАЛДОМ спроектує, доставить і виконає всі роботи зі зведення будівлі «під ключ» швидко і якісно за доступною ціною.

Комерційні споруди

Ми допоможемо втілити Ваші бізнес ідеї!

Котеджне містечкоНезважаючи на нестабільну економічну ситуацію, як світового співтовариства в цілому, так і Україні зокрема, сфера комерційного будівництва залишається одним із пріоритетних напрямів інвестування. Це пов'язано, перш за все, з неухильним розвитком виробництв і зростаючим споживанням товарів і послуг.

Закономірним етапом розвитку великих міст є прагнення до облаштування передмість з розвиненою інфраструктурою, житло в яких розраховане на людей із середнім і високим рівнем доходу. В останнє десятиліття будівництво котеджних містечок в Україну набуває всеосяжний характер. Даний напрямок є досить перспективним в усі часи, беручи до уваги природне бажання людей придбати індивідуальне житло. З економічної точки зору, інвестора, насамперед, цікавить максимально короткий термін повернення вкладених коштів, ліквідність нерухомого майна. Система СТАЛДОМ повністю відповідає цим вимогам. Завдяки простоті і швидкості монтажу, котеджне містечко реально звести за один сезон. Будинки, побудовані за нашою технологією довговічні, економічні в експлуатації, надають широкі можливості вільного планування, практично необмежений вибір оздоблювальних матеріалів. Таким чином, будинки від СТАЛДОМ завжди будуть користуватися попитом на ринку як первинної, так і вторинної нерухомості.

ТаунхаусПри будівництві малоповерхових багатоквартирних будинків або таунхаусів одним з відмінних переваг системи СТАЛДОМ є висока звукоізоляція стін і міжповерхових перекриттів, що, безумовно, підвищує рівень комфорту. А розумна собівартість 1 м2 готової будівлі досить приваблива для вкладення інвестицій.

З великим успіхом технологія СТАЛДОМ застосовується при будівництві рекреаційних об'єктів. Це санаторії, готелі, бази відпочинку, корпуси дитячих таборів та багато інших об'єктів туризму. В Україні туристичні центри часто розташовані в гірських регіонах, таких як Кримський півострів, Карпатський хребет, що відрізняються високою сейсмоактивністю. Сейсмостійкість будівель, побудованих за системою СТАЛДОМ, становить 9 балів. Такого високого рівня захисту не забезпечує жодна традиційна технологія. Легкість конструкцій дозволяє будувати на узбережжях і інших складних ґрунтах. Важливим фактором є швидкість зведення конструкцій, а також дозвіл монтажу в будь-яку пору року. Все це робить не тільки безпечним, але й вигідним будівництво за технологією СТАЛДОМ, оскільки власник може проводити роботи в сезон низького попиту, на будь-яких ґрунтах.

Офісна будівляОдним з популярних напрямків будівництва по системі СТАЛДОМ, є зведення офісних будівель. Адже коли підприємство стрімко розвивається і для зростаючого штату людей необхідно все більше офісних площ, виникає необхідність у будівництві нової, сучасної будівлі в дуже стислі терміни і з мінімальними витратами, в цьому команда професіоналів компанії СТАЛДОМ-Україна має явні переваги. Також завдяки конструктивним особливостям технології СТАЛДОМ, витрати, пов'язані з опаленням будівлі, будуть самими мінімальними.

Усі будівельні матеріали, що застосовуються для будівництва за технологією СТАЛДОМ,  є екологічно чисті і широко розповсюджені в багатьох країнах Євросоюзу. Якщо Ви плануєте будувати клініку або лабораторію, вагомим фактором для прийняття рішення стане висновок європейської асоціації астматиків про антиалергенність конструктивних елементів нашої системи будівництва. Високотехнологічний утеплювач ековата забезпечить комфортне перебування як співробітникам, так і клієнтам завдяки значній звуко- і теплоізоляції.

Технологія СТАЛДОМ вдало підходить для зведення складів, всі елементи каркасу будівлі промарковані і можуть бути зібрані як конструктор в стислі терміни. Також при необхідності склад побудований за такою системою може бути розібраний і доставлений єврофурою на інше місце будівництва, де монтаж не викличе ніяких втрат матеріалів.

СПА-комплексДля будівництва СПА-центрівсаункритих басейнів та інших приміщень з високим рівнем вологи, необхідні вологостійкі, довговічні та екологічно чисті будівельні матеріали. Компанія СТАЛДОМ застосовує саме такі складові для швидкомонтованих будівель. Значний вміст цинку у складі каркасу, дозволяє експлуатувати будівлю в агресивному середовищі не менше 85 років.

Ще одним важливим напрямком в будівництві є зведення додаткових поверхів на вже існуючих будівлях. Що особливо актуально для старовинних будівель, розташованих в центрі міста. З одного боку, підвищується щільність населення ділових центрів, і це вимагає розширення торгових, офісних площ, з іншого боку, часто не представляється можливим знести будівлю з причини її історичної цінності. У таких випадках вдалим рішенням буде здійснення надбудови додаткових поверхів без шкоди для існуючої будівлі. Основу складе легкий каркас з оцинкованих сталевих профілів, який дає мінімальне навантаження. Монтаж відбувається без використання будівельної техніки, а сам процес будівництва за технологією СТАЛДОМ не перетворює міські вулиці на будмайданчик.

В незалежності від призначення, будь то офісне приміщення, торговий центр, склад, магазин, спортивний комплекс, спа-центр, лабораторія, клініка, багатоквартирний будинок або інше комерційне будівництво, технологія СТАЛДОМ має ряд переваг:

  • Економія коштів на зведенні фундаменту (достатньо фундаменту мілкого закладання).
  • Точність конструкції виключає витрати на вирівнювання стін і стель на стадії декоративного оздоблення.
  • При зміні ринкової ситуації нашу будівлю завжди можна розібрати з мінімальними втратами (непридатним стане лише внутрішнє оздоблення) і звести заново або перебудувати.
  • Зручне і раціональне розміщення всіх комунікацій усередині стін і стель додає естетики і розширює внутрішній простір приміщень.
  • При необхідності максимально скоротити витрати і наявності власних людських ресурсів, можна замовити тільки каркас, а решта робіт з монтажу і оздобленню виконати самостійно.

Універсальність системи СТАЛДОМ, дозволяє втілювати найграндіозніші бізнес ідеї з мінімальними витратами коштів і часу.