+38 (056) 789-48-45
Великим компаніям велике плавання

  XIII міжнародний форум будівельних технологій BuildTech 2012 пройшов з 1 по 4 листопада, на морському вокзалі в Одесі. Велика кількість експонентів виставки з різних країн представляли свої розробки і нові технології, пов'язані з різними галузями будівництва та інтер'єру.
  Компанія СТАЛДОМ Україна завершила виставковий сезон 2012 року саме в Одесі. Виставковий стенд компанії не міг залишити байдужим жодного відвідувача, так як він наочно показував можливості металоконструкцій. В черговий раз, переконуючи відвідувачів виставки у перевагах будівництва будинків з оцинкованих металевих профілів за каркасною технологією.
 
  Одеса володіє величезною кількістю пам'ятників архітектури знаходяться по всьому місту, але найбільше їх в центрі міста, постійний розвиток міста диктує вимога реконструкції будинків для збільшення використовуваних площ. Завдяки легкості конструкцій з ЛСТК за технологією СТАЛДОМ можуть здійснюватися надбудови додаткових поверхів на таких будівлях без посилення фундаменту і збереженням архітектурної цінності будівлі.
 
 Чудова робота організаторів виставкового центру підтвердилася великою кількістю відвідувачів на виставці, притому, що вона проходила і у вихідні дні теж. В ході форуму проводились доповіді представниками різних компаній.
 
   В рамках виставки-форуму проходив конкурс проектних робіт під назвою «Я так бачу ...», в якому брали участь студенти одеської академії будівництва і архітектури, дизайн - студії Одеси, приватні архітектори. Нагородження номінантів пройшло в нічному клубі «Палладіум» в приємній, теплій обстановці з відмінною шоу програмою.