+38 (056) 789-48-45
Ефективна технологія будівництва СТАЛДОМ

18 - 21 вересня 2012р. компанія СТАЛДОМ взяла участь у виставці COMFORT HOUSE, яка являє собою логічне продовження головного будівельного форуму INTERBUDEXPO і в цей раз була представлена ​​в новому форматі, який відповідає ринковому попиту в секторі сучасного приватного будівництва.

COMFORT HOUSE зібрала понад 600 компаній-учасників практично з усіх регіонів України та 14 країн світу. Маса інноваційних ідей у ​​сфері будівництва, ефективних технологій, презентації кращих рішень покрівельних і фасадних систем, участь провідних компаній будівельного ринку і звичайно  численна професійна аудиторія відвідувачів. Черговий раз компанія СТАЛДОМ мала можливість представити свій продукт на такому масштабному заході, стенд відвідало багато постачальників, дилерів, покупців.

Акцент виставки був зроблений безпосередньо на енергозберігаючі та екологічно чисті матеріали і технології, оптимізацію будівництва, архітектурні та проектні рішення. У чому компанія СТАЛДОМ займає лідируючі місця серед конкуруючих фірм.

Компанія СТАЛДОМ і далі планує брати участь у будівельних виставках України, будемо раді бачити відвідувачів наших стендів в наступних виставках що проводяться в Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Сімферополі, Одесі.