+38 (056) 789-48-45
Продукт найкращої якості? Безсумнівно - від компанії СТАЛДОМ!

 

Компанія СТАЛДОМ продовжує впевнено лідирувати в сфері каркасного будівництва. Вже традиційним для нас стала участь у виставковому проекті «Домострой», який організовує Запорізька ТПП. Двічі на рік - навесні та восени - збираються сотні учасників ринку - виробників, вчених, постачальників, дилерів, покупців з метою в найкоротші терміни ознайомитися з новинками ринку, отримати корисну інформацію, зустрітися з діловими партнерами, вибрати гідний варіант для покупки або підписання угоди.

На цей раз XXII галузева будівельна виставка «Домострой-Осінь - 2012» відбулася з 11 по 14 вересня в Запоріжжі у виставковому центрі «Козак-Палац». Компанія «СТАЛДОМ» розташовувалася в своєму постійному секторі, нас легко знаходили та впізнавали замовники і постійні партнери. У цілому виставка пройшла продуктивно, налагоджені нові ділові зв'язки, проведено ряд успішних переговорів про співпрацю. Більш високому результату участі у даному заході сприяло об'єднання будівельної виставки з виставкою енергетичного обладнання «Енергія-2012». Крім основного диплому за участь у виставці, компанія СТАЛДОМ справедливо нагороджена дипломом «За продукт кращої якості власного виробництва». І це не випадковість, адже виробничі лінії СТАЛДОМ відповідають усім європейським стандартам, а застосування тільки високоякісної сировини (першокласної оцинкованої сталі) та чітке дотримання технології СТАЛДОМ по виготовленню легких сталевих тонкостінних конструкцій дозволяють досягти найвищих показників якості виробленої продукції (металлокаркасу).

Компанія СТАЛДОМ і далі планує брати участь у будівельних виставках України, будемо раді спілкуванню з відвідувачами наших стендів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Сімферополі, Одесі та інших містах.