+38 (056) 789-48-45
Компанія СТАЛДОМ розширює горизонти

 

Сучасні тенденції розвитку української економіки свідчать про те, що протягом найближчих 10 років Україна може стати однією з країн-лідерів світової економіки, перш за все, завдяки аграрному сектору. Реформи проводяться в земельному законодавстві, інвестиційній та страховій сферах, що сприяє активному і цивілізованому розвитку аграрного ринку. Разом з цим, зростає попит на будівництво споруд сільськогосподарського призначення.

Це явно показала найбільша сільськогосподарська виставка в Україні "АГРО-2012", яка відбулася в період з 5 по 8 вересня 2012 року в м. Києві в Національному Комплексі "Експоцентр України" (ВДНГ). Компанія СТАЛДОМ брала активну участь у виставці, продемонструвавши можливості зведення будівель ангарного типу, теплиць, тваринницьких комплексів. Легкість конструкції, швидкість монтажу, доступна ціна і висока якість не могли залишитися непоміченими з боку аграріїв. Це підтвердило отримання Золотої медалі за вагомий внесок у розвиток аграрного сектора України в номінації «Продукт високої якості». Компанія «СТАЛДОМ» висловлює подяку організаторам виставки, за підсумками участі нами було проведено значну кількість успішних переговорів з новими партнерами.

Для довідки: У XXIV Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО 2012» взяли участь 400 підприємств, фірм, компаній з 24 регіонів України та Автономної Республіки Крим, іноземні компанії з 21 країни світу. Експозиції учасників охоплювали 12 тис. кв. м. закритої площі у павільйонах та близько 40 тис. кв. м. відкритої виставкової площі.