+38 (056) 789-48-45
Компанія Сталдом на форумі BuildTech 2015 в Одесі

З 29 жовтня по 1 листопада у виставковому комплексі Одеського порту пройшов шістнадцятий Міжнародний архітектурно-будівельний форум BuildTech 2015. Компанія Сталдом взяла участь у цьому заході. Цього року організатори проробили серйозну роботу для того, щоб забезпечити різноманітність учасників.

Одеса - цікавий і перспективний регіон для будівництва. На цій виставці ми в черговий раз переконалися в тому, що у цього регіону величезний потенціал. Жителі області зацікавлені у швидкому, доступному будівництві. Також актуальним є питання енергоефективності будівель в процесі експлуатації. На стенді нашої компанії всі бажаючі могли отримати кваліфіковану консультацію. У разі необхідності додаткових розрахунків є можливість виїзду на місце будівництва разом з архітекторами і проектувальниками.

По всій території України вже побудовано сотні об'єктів за технологією Staldom. Серед них є і приватні, і комерційні будівлі. Технологія Staldom дозволяє будувати споруди будь-якого призначення навіть у регіонах з високою сейсмоактивністю. Будувати з компанією Сталдом вигідно. Будівлі виходять надійні (термін експлуатації більше 85 років), теплі (клас енергоефективності «А», що дозволяє на 30% зменшити витрати на опалення і кондиціонування), безпечні (стінові панелі Staldom належать до класу вогнестійкості REI 150, плита перекриття Staldom - REI 60 ).

Будівельний форум СтройТех 2015 для нашої компанії став завершальним в осінньому виставковому сезоні в Україні. До наступних виставок ще багато часу, який ми використовуємо для обробки контактів і підготовки до весняного виставкового і будівельного сезону.