+38 (056) 789-48-45
Компанія Сталдом на виставці в Харкові

27 - 30 березня 2014 у Палаці Спорту відбулася XXXVI Спеціалізована виставка "АРХІТЕКТУРА. БУДІВНИЦТВО. ІНТЕР'ЄР". Наша компанія Сталдом взяла участь у цьому заході.

Цієї весни виставка проходила 4 дні, включаючи вихідні. Таким чином, її змогли відвідати і жителі Харкова, і гості міста. Хотілося б відзначити, що рівень організації був на належному рівні. Цього року більшість компаній наочно представили свою продукцію та послуги відвідувачам. Наш стенд знаходився прямо в центрі павільйону і всі бажаючі могли отримати консультацію з будівництва, використовуючи нашу технологію Сталдом. Всі виставкові дні на нашому стенді проходила Презентація легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) .

Наша компанія працює з 2005 року в Україні. Вже більше 8 років ми пропонуємо будівництво за фінською технологією СТАЛДОМ. З кожним роком все більше людей цікавляться можливістю Енергоефективного будівництва. Наша технологія дозволяє будувати дуже теплі, надійні та якісні будівлі за 90 днів. Для опалення будинку, побудованого за нашою технологією, необхідно в кілька разів менше енергії. Стінова панель товщиною 150 мм з утеплювачем «ековата» може замінити цегляну стіну товщиною 2000 мм. Сейсмоустойчивість наших конструкцій 9 балів за шкалою Ріхтера. Додатковою перевагою є те, що в наших будівлях на 10-15 % більше внутрішнього простору, так як товщина зовнішніх стін 300-400 мм. Наприклад, товщина цегляної стіни 500-600 мм.

Фахівці компанії Сталдом можуть реалізовувати різноманітні ідеї замовників. Враховуються побажання кожного клієнта. Після затвердження нюансів, проект адаптується під технологію Сталдом. На виставці ми переконалися, що жителі Харкова відкриті новому, готові застосовувати багаторічний іноземний досвід Холдингу СТАЛДОМ.