+38 (056) 789-48-45
Компанія Сталдом на виставці InterBuildExpo -2014

26-29 березня 2014 відбулася найпрестижніша будівельна виставка в Україні InterBuildExpo-2014. Цього року організатори провели одночасно кілька експозицій, учасники яких, представляли досягнення сфері будівництва, ландшафтного дизайну, внутрішньої обробки, а також інструменти та обладнання, будматеріали, системи безпеки і надання архітектурно – проектувальних послуг.

Учасники виставки відзначили високий рівень організації InterBuildExpo і важливість даного заходу для економіки України. Провідні українські компанії продемонстрували свої можливості, показали, що, незважаючи на складну економічну і політичну обстановку, кожен готовий докласти максимум зусиль для того, щоб поліпшити ситуацію.

Стенд компанії Сталдом був розташований навпроти реєстрації відвідувачів. Компетентні менеджери знайомили відвідувачів з фінською технологією альтернативного легкосборного домобудівництва Сталдом. Компанія Сталдом за багато років зарекомендувала себе як надійний партнер і сумлінний підрядник. Саме тому замовники рекомендують нас!