+38 (056) 789-48-45
Компанія Сталдом на виставці в Запоріжжі

З 19 по 22 березня в Запоріжжі відбулася виставка Домострой весна - 2014. Компанія Сталдом , звичайно ж , не могла пропустити важливу будівельну подію регіону. Запорізька область одна із стратегічно важливих областей України. Це пов'язано з її вдалим розміщенням, є виходи до моря і економічно розвиненим регіонам. На виставці однією з найбільш популярних тем була можливість швидкого будівництва комерційних будівель на березі Азовського моря. Це пов'язано з необхідністю прискореної підготовки до курортного сезону, а також якісному, але водночас бюджетному будівництві.

За нашою технологією замовник отримує готовий об'єкт в найкоротший термін ( 90 днів), економить при зведенні фундаменту (так як конструкція досить легка і достатньо полегшеного стрічкового фундаменту), отримує більше внутрішнього простору будівлі за рахунок меншої товщини стін, ніж при традиційному будівництві, ефективніше використовується земля. Все це важливо при обмеженому розмірі ділянки, коштів, а також терміни виконання будівельних робіт.

Згідно з аналізом звернень на наш стенд, жителі Запоріжжя проявляють активний інтерес до малоповерхового будинку для будівництва за містом не тільки дач, а й будинків для постійного проживання. Це пов'язано з питанням екології, так актуальним сьогодні , а також прагненням до більш спокійного життя далеко від метушні .

Наша технологія Сталдом відповідає всім світовим тенденціям. Будівництво з нами просто, зрозуміло, безпечно, якісно і доступно.