+38 (056) 789-48-45


Зовнішні роботи

Почерговість зашиття зовнішньої частини будинку після зведення каркасу виглядає наступним чином.

Із зовнішнього боку встановлюється гідроізоляційна мембрана, яка не допускає проходження вологи всередину приміщення, зверху неї горизонтально накручується Ω-профіль, що забезпечує вентиляційний проміжок для природної вентиляції утеплювача. Після чого монтується будь-яка навісна фасадна система.

Монтаж покрівлі здійснюється одночасно з фасадними роботами. По скатах покрівлі кріпиться гідроізоляційна мембрана за допомогою Ω-профілів, крок яких розраховується відповідно до виду покрівельного матеріалу. Не дивлячись на порівняно легку вагу несучої конструкції покрівлі, вибір покрівельного матеріалу практично необмежений. На покрівельне риштування найчастіше монтується металочерепиця, профнастил або бітумна черепиця.

Монтаж вікон здійснюється кваліфікованою монтажною бригадою. Закладення монтажних проміжків між вікном і стіною є щільним, рівномірним, що витримує кліматичне навантаження ззовні і всередині кімнати, вузли прилягання забезпечують своєчасне відведення дощової води і конденсату назовні.

Етап зовнішніх робіт в середньому триває близько чотирьох тижнів.