+38 (056) 789-48-45


Складання каркасу

Компанія «СТАЛДОМ-Україна» являється виробником сталевих оцинкованих профілів, що дозволяє уникнути витрат на доставку матеріалу з-за кордону і виробляти конструкції в стислий термін.

Монтаж будівлі до 500 м2 здійснюється в середньому 14-21 день силами штатних бригад, під контролем професійних прорабів, які пройшли обов'язкове стажування у провідних європейських фахівців.

Кріплення будинку до основи проводиться анкерним методом. Стінові та покрівельні конструкції з'єднуються самосвердлувальними гвинтами.

Каркас зовнішніх стін складається з: сталевих оцинкованих перфорованих профілів (термопрофіль): горизонтальні направляючі, стійки. Додаються допоміжні елементи, кріплення. Залежно від розрахункових навантажень товщина зовнішніх стін коливається в межах 150-200 мм.

Каркас внутрішніх несучих стін включає сталеві оцинковані профілі, кріплення. Товщина внутрішніх стін, як правило, не перевищує 100 мм.

Каркас горищного перекриття складається зі сталевих оцинкованих перфорованих профілів, решетування стелі, допоміжні елементи кріплення.

Несучі конструкції покрівлі - це ферми із сталевих оцинкованих профілів (для мансардних поверхів застосовується кроквяна конструкція), додаються кріпильні та з'єднувальні елементи.

Міжповерхова та покрівельна ферми має високу несучу здатність при низькій власній вазі, завдяки чому, зникає необхідність у вантажопідйомній техніці.

Перевагою технології «СТАЛДОМ» є використання термопрофілю в конструктиві будівель. Термопрофіль - це балка з оцинкованого сталевого профілю з наскрізними поздовжніми насічками, що прорізані в шаховому порядку. Завдяки цьому значно збільшується теплоізоляційна властивість за рахунок подовження ефективного шляху теплового потоку, іншими словами ліквідується так званий «місток холоду».