+38 (056) 789-48-45


Поширені питання

Яка вартість будівництва за технологією СТАЛДОМ?

Вартість будівництва розраховується за 1 м2 площі будівлі. Ціна залежить від складності планування, виду покрівлі, оздоблювальних матеріалів, а насамперед від площі будівлі. Для уточнення вартості Вам достатньо направити нам ескіз (скориставшись розділом бланк замовлення) і планування, вказавши свої контактні дані. У найкоротший термін ми виконаємо всі необхідні розрахунки і надамо вартість будівництва Вашого об'єкту.

Скільки часу триває будівництво?

Будівництво за технологією Стадом відбувається в максимально стислі терміни. Від закладення фундаменту до здачі об'єкту проходить від 2,5 до 3,5 місяців.

Чи можна придбати тільки конструкцію?

Ви можете придбати тільки каркас будівлі, при цьому самостійно виконати всі оздоблювальні роботи.

Який метал Ви використовуєте для виготовлення профілів?

При виробництві металлокаркасу за технологією СТАЛДОМ застосовується тільки високоякісна сталь з високим вмістом цинку, що дозволяє говорити про довговічність будівлі приблизно в 100 років.

Які ще можуть бути витрати, крім тих, що Ви вказали в кошторисі?

До кошторису не включені роботи з влаштування фундаменту, сходи (якщо в будинку більше одного поверху), підшив покрівлі, водозливна система. Якщо об'єкт знаходиться на відстані більше 100 км від Дніпропетровська, необхідно забезпечити житлом монтажну бригаду (5-6 чоловік).

Що мається на увазі під технічним завданням на виготовлення металоконструкції, яке згадується в  договорі на конструкцію?

Технічне завдання на виготовлення металоконструкції - це архітектурний ескіз, в якому вказані всі геометричні характеристики будівлі (розміри, прорізи, відмітки). Склад архітектурного ескізу, як правило, включає фасади (креслення), поверхові плани, архітектурні розрізи. Узгодження технічного завдання з замовником є ​​необхідною умовою для виготовлення проекту та металоконструкції.

Що краще мансардний або повноцінний поверх?

Існує думка, що зведення мансардного поверху дозволяє, скоротивши обсяг будівельних матеріалів, істотно зменшити вартість будівництва. Виходячи з багаторічного досвіду будівництва це твердження досить супреречливе.Конструктивно мансардний поверх більш металомісткий, ніж повноцінний поверх, тому в підсумку витрати приблизно однакові.

Який фундамент можна закладати?

Відмітною перевагою будівель, побудованих за технологією СТАЛДОМ, є можливість зводити конструкції на будь-яких фундаментах. Оскільки вага готової стіни у рази легше цегельної, вид фундаменту вибирають, тільки виходячи з геологічних характеристик ґрунту. Найчастіше застосовують стрічковий полегшений фундамент.

Яким чином кріпиться каркас до фундаменту? Чи потрібно виводити закладні?

Каркас будівлі кріпиться до фундаменту анкерними з’єднаннями. Закладні виводити не потрібно.

Чи можна надбудувати додатковий поверх з Ваших конструкцій?

Система СТАЛДОМ ідеально підходить для зведення додаткових поверхів на існуючій будівлі. Зважаючи на порівняно невелику вагу конструкцій, реконструкція можлива навіть на старовинних будівлях. А відсутність «мокрих робіт» і швидкість монтажу дозволять отримати готовий будинок без забруднення будмайданчика і використання важкої техніки.

Який максимальний прольот можна запланувати при зведенні будинку з ваших конструкцій?

Наша технологія каркасного будівництва дозволяє перекривати значні прольоти як міжповерхового, так і горищного перекриття. Для міжповерхового перекриття прольот може становити до 6 м.

 

Попередня 1 2 Наступна