+38 (056) 789-48-45


Комерційне будівництво

 

Система СТАЛДОМ ідельно підходить для зведення будівель як житлового, так і промислового, сільськогосподарського призначення:

         Склади                                              Ангари   

       Тваринницькі комплекси

 

Склад покрівлі ЛСТК із застосуванням покрівельних касет по технології СТАЛДОМ:
 

1. Несучий каркас ЛСТК за технологією СТАЛДОМ
 
2. Покрівельні касети за технологією СТАЛДОМ
 
3. Утеплювач "Ековата"
 
4. Термопрокладка
 
5. Гідробар'єр
 
6. Покрівельний профлист
 
 
Склад стіни ЛСТК із застосуванням стінових касет по технології СТАЛДОМ:
 
1. Несучий каркас ЛСТК за технологією СТАЛДОМ
 
2. Стінові касети за технологією СТАЛДОМ
 
3. Базальтовий утеплювач
 
4. Термопрокладка
 
5. Вітробар'єр
 
6. Фасадний профлист

Застосовувані матеріали:

Каркас: сталеві оцинковані профілі різної конфігурації, що сполучаються між собою за допомогою болтових з'єднань.

Утеплення: ековата (целюлоза) або базальтова вата. Ізоляція целюлозою покращує герметичність будівель в порівнянні з мінеральною ватою майже на 38%. Як результат, енергетична ефективність целюлози майже на 24% вище мінеральної вати. Показник шумоізоляції зовнішньої стіни в 3 рази перевищує будівельної норми.

Фасадна система: Касети СТАЛДОМ - це самонесуча стінова касета, що дозволяє швидко створити несучу конструкцію огорожі під утеплення та облицювання й отримати при цьому готову (що не вимагає обробки) внутрішню поверхню стіни. Внутрішній простір касет може бути використане для розміщення теплоізоляції. Основою касети СТАЛДОМ є гладкий лист із гарячеоцинкованої сталі товщиною 0.75-1.25 мм з різними типами полімерного покриття або без нього. Таке конструктивне рішення дозволяє помітно підвищити міцнісні та деформативні характеристики конструкції стінового заповнення і спростити його монтаж. Касети СТАЛДОМ поставляються як оцинковані, так і з полімерним покриттям. Касети кріпляться до каркаса будівлі, поверхня касети є внутрішньою поверхнею стіни. Внутрішній простір касети СТАЛДОМ пристосоване для розміщення в ньому утеплювача без додаткової його фіксації.

Міцнісні характеристики внутрішніх стінових касет дозволяють сприймати навантаження від атмосферних впливів, насамперед вітру і при здійсненні внутрішніх технологічних процесів. Захисне полімерне покриття забезпечує захист від надходження вологи зсередини приміщення, і покращує стійкість від хімічної корозії.

Можливості:

  • безопорний проліт до 21 м
  • висота поверху до 8 м
  • короткий термін будівництва
  • будуємо в будь-який час року
  • мінімальні витрати на влаштування фундаменту