+38 (056) 789-48-45


Про компанію

СталдомКомпанія «СТАЛДОМ-Україна» входить до складу міжнародного холдингу "STALDOM", який більше ніж 15 років лідирує на ринку будівництва з легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). СТАЛДОМ - Сучасна Технологія Альтернативного Легкозбірного житлового будівництва - по праву визнана кращою в сегменті каркасного будівництва. Успішний європейський досвід (80% будинків Швеції, Фінляндії побудовані за каркасною технологією) вже багато років застосовується в Росії. Завоювавши левову частку російського ринку каркасного будівництва, компанія «СТАЛДОМ» утримує передові позиції в розробці та впровадженні даної технології. Впровадження технології Сталдом в Україні обумовлено напрямком географічного вектора розвитку компанії «СТАЛДОМ». На сьогоднішній день технологія «СТАЛДОМ» активно впроваджується в Грузії, Вірменії, країнах північної Африки.

В Україні компанія «СТАЛДОМ» працює з 2005 р. За цей порівняно короткий період нами побудована велика кількість об'єктів як житлового, так і комерційного призначення. Серед реалізованих проектів численні котеджі та надбудовані мансарди, житлові будинки, гаражі, готелі, спорткомплекси, спа-центри, бази відпочинку, елінги, офісні приміщення, лабораторії, торговельні комплекси. Географія нашої діяльності не обмежена - від Закарпаття до Донбасу, від Полісся до Кримського узбережжя - технологія СТАЛДОМ дозволяє будувати незалежно від особливостей ґрунту і кліматичних умов.

Команда висококваліфікованих фахівців - запорука успіху компанії «СТАЛДОМ». Над створенням креслень працює власний проектний відділ, монтаж конструкцій здійснюється командою технічно грамотних майстрів. Наша компанія зацікавлена ​​в підвищенні професійного рівня своїх співробітників, тому обов'язковими є стажування у провідних європейських фахівців, участь у національних і міжнародних конференціях.

Гарантія якості забезпечується використанням виключно першокласної оцинкованої сталі. Власні виробничі лінії дають право формувати ціну «від виробника», бути незалежними від зовнішніх факторів, поставляти металокаркас в точно обумовлений термін.

СТАЛДОМ – це надійний будинок!